Közösségi nap a Huszárvárban

Időpont: 2013.09.14.

Helyszín: Nyíregyháza, Huszár telep, Huszárvár udvar

A közösségi napon 10 órától vártuk az érdeklődőket. A kedvezőtlen időjárásjelzés miatt a rendezvényt az iskola tornatermébe szerveztük. A vidám hangulatú napot a Szerencsepatkó Tánccsoport műora nyitotta, majd zumba "edzés" keretében ívtuk fel a figyelmet a sport és az egészséges életmód fontosságára. A felnőttek és gyerekek nagy örömmel fogadták a játékos testedzést.

A közösségi rendezvényeinken mindig nagy sikere van a kézműves foglalkozásoknak, hiszen az elkészített tárgyak a családok lakásait díszíti majd. A kissebbek lufira rajzolhattak, ami nem is olyan egyszerű feladat! Egész rendezvényünk ideje alatt almával kínáltuk a vendégeket, akik jó étvággyal gondoskodtak egy kis vitamin pótlásról!

További képek a fotógalériában megtekinthetőek.

/Periféria Egyesület - 2013.09.16./