Holland szakemberek látogatása Egyesületünkbe

Október folyamás első alkalommal, Foka van der Beek holland szociális munkás érkezett hozzánk és látogatásának célja , a prostitúcióval foglalkozó szervezetekkel történő partnerkapcsolatok kiépítése volt. A beszélgetés témája egy nemzetközi konferencia megszervezésének lehetőségéről szólt, amelyben Egyesületünk készségesen rész vesz.

Másodjára, Almási Judit a Terre bes hommes Közép és Dél-kelet Európai Regionális Iroda munkatársa érkezett Egyesületünkhöz két holland szociális munkás kollégával. A szervezet munkatársai prostitúció témakörben végeznek kutatásokat, amelyhez magyarországi szervezeteket térképeztek fel együttműködési szándékkal.

/Periféria Egyesület - 2013.10.28./